Ostrava znovu hostí BCM CUP

Konec srpna patří v mládežnickém basketbalu již tradičně ostravskému BCM Cupu. Každoroční turnaj, jenž pořádá klub BCM Ostrava pro kategorie juniorů i kadetů, se uskuteční i letos a startovat na něm bude špička České republiky i Slovenska. Pro většinu účastníků se jedná o první ostrou přípravu před nadcházející sezónou, a tak nebude důležité vyhrát, ale především se zúčastnit a začít dolaďovat detaily, než se extraligy, popř. ligy U17 i U19 naplno rozjedou. Zajímavostí je, že se celý turnaj uskuteční pod záštitou současného hráče Fenerbahce Istanbul, Jana Veselého.

KADETI:

V kategorii kadetů se kromě domácího výběru BCM představí na turnaji také slovenští mistři Victoria Žilina, dále Synthesia Pardubice, Sokol Písek, Sokol Pražský, Nový Jičín, JBC Brno a BK Považská Bystrica. Skupiny pak vypadají následovně:
A – Nový Jičín, Považská Bystrica, Pardubice, Brno
B – Ostrava, Žilina, Písek, Sokol Pražský.

JUNIOŘI:

Mezi juniory, což je nejsledovanější tuzemská mládežnická kategorie, budou k vidění kromě domácích mistři z Pardubic, dále NH Ostrava, BK Opava, Orli Prostějov, Sokol Písek, Sokol Pražský a Považská Bystrica.
A – NH Ostrava, Považská Bystrica, Pardubice, Písek
B – Ostrava, Opava, Sokol Pražský, Prostějov.

Jménem BCM Ostrava bych chtěl všechny fanoušky, nadšence, rodiče i kamarády pozvat na tento přípravný turnaj. Přijďte podpořit své favority, nebo se třeba jen podívat. Věříme, že bude na co.

Rozpis utkání, haly, kde se turnaj odehraje i další zajímavosti najdete na www.bcmtournament.cz, popř. na www.facebook.com/bcmcup2014. Budeme se těšit!

Za BCM Ostrava

Šimon Sedlařík