Češi a Češky v akci 22.-28.4. 27 bodů Bartoně

ŠPANĚLSKO

Tomáš Satoranský odehrála při prohře Sevilly s Valladolidem 32 minut, nastřílel 12 bodů, doskočil 4 míče a přidal 5 asistencí (užitečnost 15).

David Jelínek nastoupil při výhře Caja Laboral nad Fuenlabradou na 6 minut, do statistik se ale zapsal jen neúspěšnou střelou a ztrátou.

Pavel Pumprla strávil při výhře Obradoira nad Lagun Aro na palubovce 26 minut a zaznamenal 7 bodů, 4 doskoky a 2 bloky (užitečnost 9).

Andorra v minulém týdnu ve čtvrtfinálové sérii s Coruňou jednou vyhrála a jednou prohrála. Tomáš Hampl si v prvním utkání zahrál 8 minut a připsal si 2 body (užitečnost 3). Ve druhém utkání dostal prostor na 20 minut a nastřílel 12 bodů (užitečnost 9).

Jan Švandrlík si při dvou výhrách Rincónu v semifinálové sérii s Castellem zahrál nejprve 3 minuty (2 doskoky, užitečnost 2) a v druhém utkání 6 minut (1 doskok, užitečnost 0).

ITÁLIE

Jiří Hubálek dostal při výhře Benátek nad Avellinem prostor na 9 minut a zaznamenal 9 bodů, 2 doskoky a 2 zisky (užitečnost 4).

NĚMECKO

Luboš Bartoň odehrál při výhře Braunschweigu nad Bremerhavenem 31 minut, nastřílel 27 bodů, doskočil 12 míčů a přidal 3 asistence a 5 zisků (37).

RUMUNSKO

Tereza Brantlová strávila při prohře Alby Iulie s Targovištem na palubovce 30 minut a připsala si 5 bodů. Alba Iulia prohrála semifinálovou sérii 1:2 na zápasy.

Zdroj foto: Václav Mudra, ČBF